Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 271 m²
- Perceeloppervlakte
- 1615 m²
Dr. Abraham Kuyperlaan 21 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 271 m² en een perceel van 1615 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.170.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dr. Abraham Kuyperlaan 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
0.6 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenbuurt-Oost is €1.170.000. Dat komt neer op circa €4.317 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDr. Abraham Kuyperlaan 21 is een woonhuis van 271 m² in de wijk Staatsliedenbuurt-Oost. De buurt telt 216 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.246 inwoners per km².
Dr. Abraham Kuyperlaan 21 is een woonhuis in Staatsliedenbuurt-Oost, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Dr. Abraham Kuyperlaan 21 heeft 271 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1615 m². In Staatsliedenbuurt-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.170.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Staatsliedenbuurt-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.170.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Dr. Abraham Kuyperlaan 21 in Staatsliedenbuurt-Oost bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dr. Abraham Kuyperlaan 21: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij Staatsliedenbuurt-Oost: restaurant (0.5 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Dr. Abraham Kuyperlaan 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Staatsliedenbuurt-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1950, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.