Streetview Koningin Sophialaan 7 Amersfoort

Koningin Sophialaan 7, 3818 HR Amersfoort

297 m² Bouwjaar 1921 Label G

Koningin Sophialaan 7 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 297 m² en een perceel van 990 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.074.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
297 m²
Perceeloppervlakte
990 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Koningin Sophialaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Koningin Sophialaan 7

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

785 Inwoners
325 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
311 Woningvoorraad
€1.074.000 Gem. woningwaarde Regentesselaan e.o.
93% Koopwoningen
2.969 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Sophialaan 7

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Koningin Sophialaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Sophialaan 7?

De gemiddelde woningwaarde in Regentesselaan e.o. is €1.074.000. Dat komt neer op circa €3.616 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Sophialaan 7 zich tot de wijk Regentesselaan e.o.?

Koningin Sophialaan 7 is een woonhuis van 297 m² in de wijk Regentesselaan e.o.. De buurt telt 311 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.969 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Sophialaan 7?

Koningin Sophialaan 7 is een woonhuis in Regentesselaan e.o., gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Koningin Sophialaan 7 vergeleken met de buurt?

Koningin Sophialaan 7 heeft 297 m² woonoppervlakte. Het perceel is 990 m². In Regentesselaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.074.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Koningin Sophialaan 7 en wat betekent dat?

Koningin Sophialaan 7 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Regentesselaan e.o.?

De wijk Regentesselaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.074.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Regentesselaan e.o.?

Vanuit Koningin Sophialaan 7 in Regentesselaan e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Regentesselaan e.o.?