Streetview Prinses Marielaan 14 Amersfoort

Prinses Marielaan 14, 3818 HM Amersfoort

192 m² Bouwjaar 1912 8 kamers 5 slaapkamers Label E

Prinses Marielaan 14 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 675 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.074.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1912
Woonoppervlakte
192 m²
Perceeloppervlakte
675 m²
Inhoud
745 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Prinses Marielaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prinses Marielaan 14

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.22
CO₂-emissie
12207.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

785 Inwoners
325 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
311 Woningvoorraad
€1.074.000 Gem. woningwaarde Regentesselaan e.o.
93% Koopwoningen
2.969 Inwoners per km²

Locatie van Prinses Marielaan 14

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Prinses Marielaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Prinses Marielaan 14?

De prijsindicatie voor Prinses Marielaan 14 ligt rond €890.000 tot €990.000. De gemiddelde woningwaarde in Regentesselaan e.o. is €1.074.000. Dat komt neer op circa €5.594 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prinses Marielaan 14 zich tot de wijk Regentesselaan e.o.?

Prinses Marielaan 14 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Regentesselaan e.o.. De buurt telt 311 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.969 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prinses Marielaan 14?

Prinses Marielaan 14 is een woonhuis in Regentesselaan e.o., gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Prinses Marielaan 14 vergeleken met de buurt?

Prinses Marielaan 14 heeft 192 m² woonoppervlakte en 745 m³ inhoud. Het perceel is 675 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Regentesselaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.074.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prinses Marielaan 14 en wat betekent dat?

Prinses Marielaan 14 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-05-27. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 12207.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prinses Marielaan 14?

Prinses Marielaan 14 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Regentesselaan e.o.?

De wijk Regentesselaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.074.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Regentesselaan e.o.?