Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1921
- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 547 m²
- Inhoud
- 506 m³
- Kamers
- 5
Prinses Marielaan 7 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 547 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.074.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prinses Marielaan 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor Prinses Marielaan 7 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Regentesselaan e.o. is €1.074.000. Dat komt neer op circa €8.015 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrinses Marielaan 7 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Regentesselaan e.o.. De buurt telt 311 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.969 inwoners per km².
Prinses Marielaan 7 is een woonhuis in Regentesselaan e.o., gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Prinses Marielaan 7 heeft 134 m² woonoppervlakte en 506 m³ inhoud. Het perceel is 547 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Regentesselaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.074.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prinses Marielaan 7 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Prinses Marielaan 7 heeft 5 kamers.
De wijk Regentesselaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.074.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Prinses Marielaan 7 in Regentesselaan e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prinses Marielaan 7: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.