Streetview Regentesselaan 12 Amersfoort

Regentesselaan 12, 3818 HJ Amersfoort

269 m² Bouwjaar 1902 8 kamers 5 slaapkamers Label C

Regentesselaan 12 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 269 m², een perceel van 414 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.074.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1902
Woonoppervlakte
269 m²
Perceeloppervlakte
414 m²
Inhoud
1145 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Regentesselaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Regentesselaan 12

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
181.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
209.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17%
CO₂-emissie
36.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

785 Inwoners
325 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
311 Woningvoorraad
€1.074.000 Gem. woningwaarde Regentesselaan e.o.
93% Koopwoningen
2.969 Inwoners per km²

Locatie van Regentesselaan 12

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Regentesselaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Regentesselaan 12?

De prijsindicatie voor Regentesselaan 12 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Regentesselaan e.o. is €1.074.000. Dat komt neer op circa €3.993 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Regentesselaan 12 zich tot de wijk Regentesselaan e.o.?

Regentesselaan 12 is een woonhuis van 269 m² in de wijk Regentesselaan e.o.. De buurt telt 311 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.969 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Regentesselaan 12?

Regentesselaan 12 is een woonhuis in Regentesselaan e.o., gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Regentesselaan 12 vergeleken met de buurt?

Regentesselaan 12 heeft 269 m² woonoppervlakte en 1145 m³ inhoud. Het perceel is 414 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Regentesselaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.074.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Regentesselaan 12 en wat betekent dat?

Regentesselaan 12 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-09-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Regentesselaan 12?

Regentesselaan 12 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Regentesselaan e.o.?

De wijk Regentesselaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.074.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Regentesselaan e.o.?