Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 289 m²
- Perceeloppervlakte
- 844 m²
- Inhoud
- 1059 m³
- Kamers
- 10
- Slaapkamers
- 7
De Bosch Kemperlaan 3 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 289 m², een perceel van 844 m² en 10 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.074.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Bosch Kemperlaan 3
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor De Bosch Kemperlaan 3 ligt rond €1.055.000 tot €1.305.000. De gemiddelde woningwaarde in Regentesselaan e.o. is €1.074.000. Dat komt neer op circa €3.716 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Bosch Kemperlaan 3 is een woonhuis van 289 m² in de wijk Regentesselaan e.o.. De buurt telt 311 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.969 inwoners per km².
De Bosch Kemperlaan 3 is een woonhuis in Regentesselaan e.o., gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
De Bosch Kemperlaan 3 heeft 289 m² woonoppervlakte en 1059 m³ inhoud. Het perceel is 844 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Regentesselaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.074.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Bosch Kemperlaan 3 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-07-12. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De Bosch Kemperlaan 3 heeft 10 kamers waarvan 7 slaapkamers.
De wijk Regentesselaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.074.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit De Bosch Kemperlaan 3 in Regentesselaan e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.