Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Inhoud
- 682 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
De Bosch Kemperlaan 17 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 159 m², een perceel van 205 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.074.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Bosch Kemperlaan 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor De Bosch Kemperlaan 17 ligt rond €690.000 tot €790.000. De gemiddelde woningwaarde in Regentesselaan e.o. is €1.074.000. Dat komt neer op circa €6.755 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Bosch Kemperlaan 17 is een woonhuis van 159 m² in de wijk Regentesselaan e.o.. De buurt telt 311 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.969 inwoners per km².
De Bosch Kemperlaan 17 is een woonhuis in Regentesselaan e.o., gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
De Bosch Kemperlaan 17 heeft 159 m² woonoppervlakte en 682 m³ inhoud. Het perceel is 205 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Regentesselaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.074.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De Bosch Kemperlaan 17 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De Bosch Kemperlaan 17 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Regentesselaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.074.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit De Bosch Kemperlaan 17 in Regentesselaan e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van De Bosch Kemperlaan 17: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.