Streetview Johan van Oldenbarneveltlaan 22 Amersfoort

Johan van Oldenbarneveltlaan 22, 3818 HB Amersfoort

229 m² Bouwjaar 1902 8 kamers Label C

Johan van Oldenbarneveltlaan 22 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1902. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m², een perceel van 323 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.074.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1902
Woonoppervlakte
229 m²
Perceeloppervlakte
323 m²
Kamers
8

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Johan van Oldenbarneveltlaan 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johan van Oldenbarneveltlaan 22

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
187.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
245.64 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

785 Inwoners
325 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
311 Woningvoorraad
€1.074.000 Gem. woningwaarde Regentesselaan e.o.
93% Koopwoningen
2.969 Inwoners per km²

Locatie van Johan van Oldenbarneveltlaan 22

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Johan van Oldenbarneveltlaan 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Johan van Oldenbarneveltlaan 22?

De gemiddelde woningwaarde in Regentesselaan e.o. is €1.074.000. Dat komt neer op circa €4.690 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johan van Oldenbarneveltlaan 22 zich tot de wijk Regentesselaan e.o.?

Johan van Oldenbarneveltlaan 22 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Regentesselaan e.o.. De buurt telt 311 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.969 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johan van Oldenbarneveltlaan 22?

Johan van Oldenbarneveltlaan 22 is een woonhuis in Regentesselaan e.o., gebouwd in 1902 (124 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Johan van Oldenbarneveltlaan 22 vergeleken met de buurt?

Johan van Oldenbarneveltlaan 22 heeft 229 m² woonoppervlakte. Het perceel is 323 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Regentesselaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.074.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johan van Oldenbarneveltlaan 22 en wat betekent dat?

Johan van Oldenbarneveltlaan 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-08-23. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johan van Oldenbarneveltlaan 22?

Johan van Oldenbarneveltlaan 22 heeft 8 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Regentesselaan e.o.?

De wijk Regentesselaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.074.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.