Streetview Loes van Overeemlaan 6 Amersfoort

Loes van Overeemlaan 6, 3818 GZ Amersfoort

108 m² Bouwjaar 2013

Loes van Overeemlaan 6 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m² en een perceel van 2490 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €799.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
2490 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Loes van Overeemlaan 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

2.6 km
Dagelijks

Supermarkt

3 km
Gezondheid

Huisarts

2.7 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

2.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Amersfoort

720 Inwoners
175 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
118 Woningvoorraad
€799.000 Gem. woningwaarde Zon en Schild
69% Koopwoningen
238 Inwoners per km²

Locatie van Loes van Overeemlaan 6

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Loes van Overeemlaan 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Loes van Overeemlaan 6?

De gemiddelde woningwaarde in Zon en Schild is €799.000. Dat komt neer op circa €7.398 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loes van Overeemlaan 6 zich tot de wijk Zon en Schild?

Loes van Overeemlaan 6 is een woonhuis van 108 m² in de wijk Zon en Schild. De buurt telt 118 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 238 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loes van Overeemlaan 6?

Loes van Overeemlaan 6 is een woonhuis in Zon en Schild, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Loes van Overeemlaan 6 vergeleken met de buurt?

Loes van Overeemlaan 6 heeft 108 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2490 m². In Zon en Schild ligt de gemiddelde woningwaarde op €799.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Zon en Schild?

De wijk Zon en Schild in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €799.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zon en Schild?

Vanuit Loes van Overeemlaan 6 in Zon en Schild bereik je: supermarkt op 3 km, basisschool op 2.6 km, huisarts op 2.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zon en Schild?

Zorg en onderwijs in de buurt van Loes van Overeemlaan 6: ziekenhuis op 6.3 km, apotheek op 2.9 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Zon en Schild?

Recreatie nabij Zon en Schild: restaurant (0.5 km), cafe (3.1 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Loes van Overeemlaan 6?