Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1952
- Woonoppervlakte
- 204 m²
- Perceeloppervlakte
- 637 m²
Oranjelaan 26 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m² en een perceel van 637 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.039.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oranjelaan 26
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oranjebuurt is €1.039.000. Dat komt neer op circa €5.093 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOranjelaan 26 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Oranjebuurt. De buurt telt 361 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.129 inwoners per km².
Oranjelaan 26 is een woonhuis in Oranjebuurt, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Oranjelaan 26 heeft 204 m² woonoppervlakte. Het perceel is 637 m². In Oranjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.039.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oranjelaan 26 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.71 kg/jaar.
De wijk Oranjebuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.039.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Oranjelaan 26 in Oranjebuurt bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oranjelaan 26: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Oranjebuurt: restaurant (0.6 km), cafe (1.4 km).