Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1915
- Woonoppervlakte
- 294 m²
- Perceeloppervlakte
- 456 m²
Anna Paulownalaan 20 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 294 m² en een perceel van 456 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.039.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Anna Paulownalaan 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
4.5 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
3.1 kmBioscoop
2.5 kmDe prijsindicatie voor Anna Paulownalaan 20 ligt rond €905.000 tot €1.005.000. De gemiddelde woningwaarde in Oranjebuurt is €1.039.000. Dat komt neer op circa €3.534 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAnna Paulownalaan 20 is een woonhuis van 294 m² in de wijk Oranjebuurt. De buurt telt 361 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.129 inwoners per km².
Anna Paulownalaan 20 is een woonhuis in Oranjebuurt, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Anna Paulownalaan 20 heeft 294 m² woonoppervlakte. Het perceel is 456 m². In Oranjebuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.039.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oranjebuurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.039.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Anna Paulownalaan 20 in Oranjebuurt bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Anna Paulownalaan 20: ziekenhuis op 4.5 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Oranjebuurt: restaurant (0.6 km), cafe (1.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €905.000 tot €1.005.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Oranjebuurt is €1.039.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.