Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1969
- Woonoppervlakte
- 240 m²
- Perceeloppervlakte
- 550 m²
Anna Paulownalaan 9 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m² en een perceel van 550 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.074.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Anna Paulownalaan 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor Anna Paulownalaan 9 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Regentesselaan e.o. is €1.074.000. Dat komt neer op circa €4.475 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAnna Paulownalaan 9 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Regentesselaan e.o.. De buurt telt 311 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.969 inwoners per km².
Anna Paulownalaan 9 is een woonhuis in Regentesselaan e.o., gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Anna Paulownalaan 9 heeft 240 m² woonoppervlakte. Het perceel is 550 m². In Regentesselaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.074.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Anna Paulownalaan 9 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
De wijk Regentesselaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.074.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Anna Paulownalaan 9 in Regentesselaan e.o. bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Anna Paulownalaan 9: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Regentesselaan e.o.: restaurant (0.5 km), cafe (0.6 km).