Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 384 m²
Utrechtseweg 150 C is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 384 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.053.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Utrechtseweg 150 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Huijgenslaan e.o. is €1.053.000. Dat komt neer op circa €2.742 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenUtrechtseweg 150 C is een woonhuis van 384 m² in de wijk Huijgenslaan e.o.. De buurt telt 200 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.213 inwoners per km².
Utrechtseweg 150 C is een woonhuis in Huijgenslaan e.o., gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Utrechtseweg 150 C heeft 384 m² woonoppervlakte. In Huijgenslaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.053.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Utrechtseweg 150 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
De wijk Huijgenslaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.053.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Utrechtseweg 150 C in Huijgenslaan e.o. bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Utrechtseweg 150 C: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Huijgenslaan e.o.: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).