Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1913
- Woonoppervlakte
- 238 m²
- Perceeloppervlakte
- 447 m²
Utrechtseweg 134 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1913. De woning heeft een woonoppervlakte van 238 m² en een perceel van 447 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.053.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Utrechtseweg 134
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.2 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
1.7 kmDe prijsindicatie voor Utrechtseweg 134 ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in Huijgenslaan e.o. is €1.053.000. Dat komt neer op circa €4.424 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenUtrechtseweg 134 is een woonhuis van 238 m² in de wijk Huijgenslaan e.o.. De buurt telt 200 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.213 inwoners per km².
Utrechtseweg 134 is een woonhuis in Huijgenslaan e.o., gebouwd in 1913 (113 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Utrechtseweg 134 heeft 238 m² woonoppervlakte. Het perceel is 447 m². In Huijgenslaan e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.053.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Utrechtseweg 134 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
De wijk Huijgenslaan e.o. in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.053.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Utrechtseweg 134 in Huijgenslaan e.o. bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.2 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Utrechtseweg 134: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.7 km.