Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2017
- Woonoppervlakte
- 192 m²
Utrechtseweg 405 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €539.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Utrechtseweg 405
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
2.9 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
0.2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
4.4 kmBioscoop
4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vlasakkers is €539.000. Dat komt neer op circa €2.807 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenUtrechtseweg 405 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Vlasakkers. De buurt telt 141 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 168 inwoners per km².
Utrechtseweg 405 is een woonhuis in Vlasakkers, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Utrechtseweg 405 heeft 192 m² woonoppervlakte. In Vlasakkers ligt de gemiddelde woningwaarde op €539.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vlasakkers in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €539.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Utrechtseweg 405 in Vlasakkers bereik je: supermarkt op 2.9 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Utrechtseweg 405: ziekenhuis op 6 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Vlasakkers: restaurant (0.5 km), cafe (2.8 km).
Een woningrapport voor Utrechtseweg 405 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vlasakkers. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2017, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.