Streetview Balistraat 42 Amersfoort

Balistraat 42, 3818 AK Amersfoort

214 m² Bouwjaar 1989

Balistraat 42 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 330 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €787.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
214 m²
Perceeloppervlakte
330 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Balistraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1055 Inwoners
420 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
416 Woningvoorraad
€787.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt
86% Koopwoningen
4.892 Inwoners per km²

Locatie van Balistraat 42

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Balistraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Balistraat 42?

De prijsindicatie voor Balistraat 42 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt is €787.000. Dat komt neer op circa €3.678 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Balistraat 42 zich tot de wijk Indische Buurt?

Balistraat 42 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Indische Buurt. De buurt telt 416 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.892 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Balistraat 42?

Balistraat 42 is een woonhuis in Indische Buurt, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Balistraat 42 vergeleken met de buurt?

Balistraat 42 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 330 m². In Indische Buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €787.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt?

De wijk Indische Buurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €787.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt?

Vanuit Balistraat 42 in Indische Buurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Indische Buurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Balistraat 42: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Indische Buurt?

Recreatie nabij Indische Buurt: restaurant (0.7 km), cafe (1.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Balistraat 42?