Eengezinswoning, halfvrijstaande woning Balistraat 31 Amersfoort

Balistraat 31, 3818 AJ Amersfoort

182 m² Bouwjaar 1934 9 kamers 6 slaapkamers Label E

Balistraat 31 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Amersfoort, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 588 m² en 9 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €787.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
588 m²
Inhoud
702 m³
Kamers
9
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.185.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Balistraat 31

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Balistraat 31

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
209.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
316.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.39 kg/m²

Tuin
Ja (368.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1055 Inwoners
420 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
416 Woningvoorraad
€787.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt
86% Koopwoningen
4.892 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Balistraat 31

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Balistraat 31

Wat is de geschatte woningwaarde van Balistraat 31?

De prijsindicatie voor Balistraat 31 ligt rond €935.000 tot €1.185.000. De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt is €787.000. Dat komt neer op circa €4.324 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Balistraat 31 zich tot de wijk Indische Buurt?

Balistraat 31 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning van 182 m² in de wijk Indische Buurt. De buurt telt 416 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.892 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Balistraat 31?

Balistraat 31 is een eengezinswoning, halfvrijstaande woning in Indische Buurt, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Balistraat 31 vergeleken met de buurt?

Balistraat 31 heeft 182 m² woonoppervlakte en 702 m³ inhoud. Het perceel is 588 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Indische Buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €787.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Balistraat 31 en wat betekent dat?

Balistraat 31 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-08-08. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Balistraat 31?

Balistraat 31 heeft 9 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 368 m².

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt?

De wijk Indische Buurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €787.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt?

Vanuit Balistraat 31 in Indische Buurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.