Streetview Balistraat 1 Amersfoort

Balistraat 1, 3818 AJ Amersfoort

117 m² Bouwjaar 1952 6 kamers 3 slaapkamers Label D

Balistraat 1 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 588 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €787.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
588 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Balistraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Balistraat 1

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1055 Inwoners
420 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
416 Woningvoorraad
€787.000 Gem. woningwaarde Indische Buurt
86% Koopwoningen
4.892 Inwoners per km²

Locatie van Balistraat 1

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Balistraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Balistraat 1?

De gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt is €787.000. Dat komt neer op circa €6.726 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Balistraat 1 zich tot de wijk Indische Buurt?

Balistraat 1 is een woonhuis van 117 m² in de wijk Indische Buurt. De buurt telt 416 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.892 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Balistraat 1?

Balistraat 1 is een woonhuis in Indische Buurt, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Balistraat 1 vergeleken met de buurt?

Balistraat 1 heeft 117 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 588 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Indische Buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €787.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Balistraat 1 en wat betekent dat?

Balistraat 1 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Balistraat 1?

Balistraat 1 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Indische Buurt?

De wijk Indische Buurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €787.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Indische Buurt?

Vanuit Balistraat 1 in Indische Buurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Indische Buurt?