Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 735 m²
Leusderweg 289 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m² en een perceel van 735 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €787.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leusderweg 289
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
0.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
4.9 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
3.5 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Indische Buurt is €787.000. Dat komt neer op circa €6.504 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeusderweg 289 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Indische Buurt. De buurt telt 416 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.892 inwoners per km².
Leusderweg 289 is een woonhuis in Indische Buurt, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Leusderweg 289 heeft 121 m² woonoppervlakte. Het perceel is 735 m². In Indische Buurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €787.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Indische Buurt in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.055 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €787.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Leusderweg 289 in Indische Buurt bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 0.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Leusderweg 289: ziekenhuis op 4.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Indische Buurt: restaurant (0.7 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Leusderweg 289 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Indische Buurt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1927, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.