Portiekflat (appartement) Woestijgerweg 218 B Amersfoort

Woestijgerweg 218 B, 3817 ST Amersfoort

66 m² Bouwjaar 1954 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Woestijgerweg 218 B is een portiekflat (appartement) in Amersfoort, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
216 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Woestijgerweg 218 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Woestijgerweg 218 B

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2310 Inwoners
1100 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1056 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Leusderkwartier-Oost
56% Koopwoningen
6.758 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Woestijgerweg 218 B

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Woestijgerweg 218 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Woestijgerweg 218 B?

De prijsindicatie voor Woestijgerweg 218 B ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Leusderkwartier-Oost is €470.000. Dat komt neer op circa €7.121 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Woestijgerweg 218 B zich tot de wijk Leusderkwartier-Oost?

Woestijgerweg 218 B is een portiekflat (appartement) van 66 m² in de wijk Leusderkwartier-Oost. De buurt telt 1.056 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.758 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Woestijgerweg 218 B?

Woestijgerweg 218 B is een portiekflat (appartement) in Leusderkwartier-Oost, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Woestijgerweg 218 B vergeleken met de buurt?

Woestijgerweg 218 B heeft 66 m² woonoppervlakte en 216 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Leusderkwartier-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Woestijgerweg 218 B en wat betekent dat?

Woestijgerweg 218 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Woestijgerweg 218 B?

Woestijgerweg 218 B heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Leusderkwartier-Oost?

De wijk Leusderkwartier-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leusderkwartier-Oost?

Vanuit Woestijgerweg 218 B in Leusderkwartier-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.