Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1919
- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- 193 m²
- Inhoud
- 296 m³
- Kamers
- 4
Miereveldstraat 28 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m², een perceel van 193 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Miereveldstraat 28
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
2.4 kmBioscoop
1.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Driehoek is €407.000. Dat komt neer op circa €5.286 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMiereveldstraat 28 is een woonhuis van 77 m² in de wijk De Driehoek. De buurt telt 670 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.457 inwoners per km².
Miereveldstraat 28 is een woonhuis in De Driehoek, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Miereveldstraat 28 heeft 77 m² woonoppervlakte en 296 m³ inhoud. Het perceel is 193 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In De Driehoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Miereveldstraat 28 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-11-02. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.18 kg/jaar.
Miereveldstraat 28 heeft 4 kamers.
De wijk De Driehoek in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Miereveldstraat 28 in De Driehoek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Miereveldstraat 28: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.9 km.