Streetview Den Wijnbergh 2 B Amersfoort

Den Wijnbergh 2 B, 3817 HP Amersfoort

183 m² Bouwjaar 1962 Label A

Den Wijnbergh 2 B is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
183 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Den Wijnbergh 2 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Den Wijnbergh 2 B

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2045 Inwoners
815 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
829 Woningvoorraad
€557.000 Gem. woningwaarde Vermeerkwartier-Oost
63% Koopwoningen
5.295 Inwoners per km²

Locatie van Den Wijnbergh 2 B

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Den Wijnbergh 2 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Den Wijnbergh 2 B?

De gemiddelde woningwaarde in Vermeerkwartier-Oost is €557.000. Dat komt neer op circa €3.044 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Den Wijnbergh 2 B zich tot de wijk Vermeerkwartier-Oost?

Den Wijnbergh 2 B is een appartement van 183 m² in de wijk Vermeerkwartier-Oost. De buurt telt 829 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.295 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Den Wijnbergh 2 B?

Den Wijnbergh 2 B is een appartement in Vermeerkwartier-Oost, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Den Wijnbergh 2 B vergeleken met de buurt?

Den Wijnbergh 2 B heeft 183 m² woonoppervlakte. In Vermeerkwartier-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Den Wijnbergh 2 B en wat betekent dat?

Den Wijnbergh 2 B heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Vermeerkwartier-Oost?

De wijk Vermeerkwartier-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vermeerkwartier-Oost?

Vanuit Den Wijnbergh 2 B in Vermeerkwartier-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vermeerkwartier-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Den Wijnbergh 2 B: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.4 km.