Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1938
- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 330 m²
- Inhoud
- 447 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Snoeckgensheuvel 38 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 330 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Snoeckgensheuvel 38
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
1.6 kmDe prijsindicatie voor Snoeckgensheuvel 38 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Vermeerkwartier-Oost is €557.000. Dat komt neer op circa €3.201 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSnoeckgensheuvel 38 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Vermeerkwartier-Oost. De buurt telt 829 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.295 inwoners per km².
Snoeckgensheuvel 38 is een woonhuis in Vermeerkwartier-Oost, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Snoeckgensheuvel 38 heeft 174 m² woonoppervlakte en 447 m³ inhoud. Het perceel is 330 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Vermeerkwartier-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Snoeckgensheuvel 38 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-08-27. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Snoeckgensheuvel 38 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Vermeerkwartier-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Snoeckgensheuvel 38 in Vermeerkwartier-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.