Portiekflat Everard Meysterweg 65 C Amersfoort

Everard Meysterweg 65 C, 3817 HC Amersfoort

47 m² Bouwjaar 1957 3 kamers 1 slaapkamers Label E

Everard Meysterweg 65 C is een portiekflat in Amersfoort, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €407.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
243 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2024
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Everard Meysterweg 65 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Everard Meysterweg 65 C

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.3 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1400 Inwoners
660 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
670 Woningvoorraad
€407.000 Gem. woningwaarde De Driehoek
46% Koopwoningen
7.457 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Everard Meysterweg 65 C

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Everard Meysterweg 65 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Everard Meysterweg 65 C?

De prijsindicatie voor Everard Meysterweg 65 C ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in De Driehoek is €407.000. Dat komt neer op circa €8.660 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Everard Meysterweg 65 C zich tot de wijk De Driehoek?

Everard Meysterweg 65 C is een portiekflat van 47 m² in de wijk De Driehoek. De buurt telt 670 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.457 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Everard Meysterweg 65 C?

Everard Meysterweg 65 C is een portiekflat in De Driehoek, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Everard Meysterweg 65 C vergeleken met de buurt?

Everard Meysterweg 65 C heeft 47 m² woonoppervlakte en 243 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In De Driehoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €407.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Everard Meysterweg 65 C en wat betekent dat?

Everard Meysterweg 65 C heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Everard Meysterweg 65 C?

Everard Meysterweg 65 C heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Driehoek?

De wijk De Driehoek in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.400 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €407.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Driehoek?

Vanuit Everard Meysterweg 65 C in De Driehoek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.