Streetview Zandbergenlaan 53 Amersfoort

Zandbergenlaan 53, 3817 GT Amersfoort

157 m² Bouwjaar 1991 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Zandbergenlaan 53 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 295 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
295 m²
Inhoud
611 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Zandbergenlaan 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandbergenlaan 53

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
116.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.38 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2310 Inwoners
1100 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1056 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Leusderkwartier-Oost
56% Koopwoningen
6.758 Inwoners per km²

Locatie van Zandbergenlaan 53

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Zandbergenlaan 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandbergenlaan 53?

De gemiddelde woningwaarde in Leusderkwartier-Oost is €470.000. Dat komt neer op circa €2.994 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandbergenlaan 53 zich tot de wijk Leusderkwartier-Oost?

Zandbergenlaan 53 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Leusderkwartier-Oost. De buurt telt 1.056 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.758 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandbergenlaan 53?

Zandbergenlaan 53 is een woonhuis in Leusderkwartier-Oost, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Zandbergenlaan 53 vergeleken met de buurt?

Zandbergenlaan 53 heeft 157 m² woonoppervlakte en 611 m³ inhoud. Het perceel is 295 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Leusderkwartier-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandbergenlaan 53 en wat betekent dat?

Zandbergenlaan 53 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-11-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zandbergenlaan 53?

Zandbergenlaan 53 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Leusderkwartier-Oost?

De wijk Leusderkwartier-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leusderkwartier-Oost?

Vanuit Zandbergenlaan 53 in Leusderkwartier-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.