Streetview Zandbergenlaan 34 Amersfoort

Zandbergenlaan 34, 3817 GN Amersfoort

275 m² Bouwjaar 1964

Zandbergenlaan 34 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m² en een perceel van 1087 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
275 m²
Perceeloppervlakte
1087 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Zandbergenlaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2310 Inwoners
1100 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1056 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Leusderkwartier-Oost
56% Koopwoningen
6.758 Inwoners per km²

Locatie van Zandbergenlaan 34

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Zandbergenlaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandbergenlaan 34?

De prijsindicatie voor Zandbergenlaan 34 ligt rond €760.000 tot €860.000. De gemiddelde woningwaarde in Leusderkwartier-Oost is €470.000. Dat komt neer op circa €1.709 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandbergenlaan 34 zich tot de wijk Leusderkwartier-Oost?

Zandbergenlaan 34 is een woonhuis van 275 m² in de wijk Leusderkwartier-Oost. De buurt telt 1.056 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.758 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandbergenlaan 34?

Zandbergenlaan 34 is een woonhuis in Leusderkwartier-Oost, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zandbergenlaan 34 vergeleken met de buurt?

Zandbergenlaan 34 heeft 275 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1087 m². In Leusderkwartier-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Leusderkwartier-Oost?

De wijk Leusderkwartier-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leusderkwartier-Oost?

Vanuit Zandbergenlaan 34 in Leusderkwartier-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Leusderkwartier-Oost?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zandbergenlaan 34: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Leusderkwartier-Oost?

Recreatie nabij Leusderkwartier-Oost: restaurant (0.8 km), cafe (0.9 km).