Streetview Lambert Heijnricsstraat 2 A Amersfoort

Lambert Heijnricsstraat 2 A, 3817 ER Amersfoort

80 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Lambert Heijnricsstraat 2 A is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
253 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Lambert Heijnricsstraat 2 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lambert Heijnricsstraat 2 A

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2045 Inwoners
815 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
829 Woningvoorraad
€557.000 Gem. woningwaarde Vermeerkwartier-Oost
63% Koopwoningen
5.295 Inwoners per km²

Locatie van Lambert Heijnricsstraat 2 A

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Lambert Heijnricsstraat 2 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Lambert Heijnricsstraat 2 A?

De prijsindicatie voor Lambert Heijnricsstraat 2 A ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Vermeerkwartier-Oost is €557.000. Dat komt neer op circa €6.962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lambert Heijnricsstraat 2 A zich tot de wijk Vermeerkwartier-Oost?

Lambert Heijnricsstraat 2 A is een appartement van 80 m² in de wijk Vermeerkwartier-Oost. De buurt telt 829 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.295 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lambert Heijnricsstraat 2 A?

Lambert Heijnricsstraat 2 A is een appartement in Vermeerkwartier-Oost, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lambert Heijnricsstraat 2 A vergeleken met de buurt?

Lambert Heijnricsstraat 2 A heeft 80 m² woonoppervlakte en 253 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Vermeerkwartier-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lambert Heijnricsstraat 2 A en wat betekent dat?

Lambert Heijnricsstraat 2 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Lambert Heijnricsstraat 2 A?

Lambert Heijnricsstraat 2 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vermeerkwartier-Oost?

De wijk Vermeerkwartier-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vermeerkwartier-Oost?

Vanuit Lambert Heijnricsstraat 2 A in Vermeerkwartier-Oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.