Streetview Johannes Bosboomstraat 21 Amersfoort

Johannes Bosboomstraat 21, 3817 DP Amersfoort

134 m² Bouwjaar 1935 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Johannes Bosboomstraat 21 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 206 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
206 m²
Inhoud
442 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Johannes Bosboomstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johannes Bosboomstraat 21

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2045 Inwoners
815 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
829 Woningvoorraad
€557.000 Gem. woningwaarde Vermeerkwartier-Oost
63% Koopwoningen
5.295 Inwoners per km²

Locatie van Johannes Bosboomstraat 21

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Johannes Bosboomstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Johannes Bosboomstraat 21?

De gemiddelde woningwaarde in Vermeerkwartier-Oost is €557.000. Dat komt neer op circa €4.157 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johannes Bosboomstraat 21 zich tot de wijk Vermeerkwartier-Oost?

Johannes Bosboomstraat 21 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Vermeerkwartier-Oost. De buurt telt 829 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.295 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johannes Bosboomstraat 21?

Johannes Bosboomstraat 21 is een woonhuis in Vermeerkwartier-Oost, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Johannes Bosboomstraat 21 vergeleken met de buurt?

Johannes Bosboomstraat 21 heeft 134 m² woonoppervlakte en 442 m³ inhoud. Het perceel is 206 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Vermeerkwartier-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johannes Bosboomstraat 21 en wat betekent dat?

Johannes Bosboomstraat 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-02-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johannes Bosboomstraat 21?

Johannes Bosboomstraat 21 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Vermeerkwartier-Oost?

De wijk Vermeerkwartier-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.045 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vermeerkwartier-Oost?