Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 46 m²
Kroontjesmolen 21 is een woning in Amersfoort, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kroontjesmolen 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vermeerkwartier-West is €484.000. Dat komt neer op circa €10.522 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKroontjesmolen 21 is een woning van 46 m² in de wijk Vermeerkwartier-West. De buurt telt 820 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.547 inwoners per km².
Kroontjesmolen 21 is een woning in Vermeerkwartier-West, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Kroontjesmolen 21 heeft 46 m² woonoppervlakte. In Vermeerkwartier-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vermeerkwartier-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Kroontjesmolen 21 in Vermeerkwartier-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kroontjesmolen 21: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.
Recreatie nabij Vermeerkwartier-West: restaurant (0.4 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Kroontjesmolen 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Vermeerkwartier-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.