Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 38 m²
- Inhoud
- 124 m³
- Kamers
- 2
Prinses Julianaplein 56 is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €484.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Prinses Julianaplein 56
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Vermeerkwartier-West is €484.000. Dat komt neer op circa €12.737 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPrinses Julianaplein 56 is een appartement van 38 m² in de wijk Vermeerkwartier-West. De buurt telt 820 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.547 inwoners per km².
Prinses Julianaplein 56 is een appartement in Vermeerkwartier-West, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Prinses Julianaplein 56 heeft 38 m² woonoppervlakte en 124 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Vermeerkwartier-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €484.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Prinses Julianaplein 56 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-07-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Prinses Julianaplein 56 heeft 2 kamers.
De wijk Vermeerkwartier-West in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.840 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €484.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Prinses Julianaplein 56 in Vermeerkwartier-West bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Prinses Julianaplein 56: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.