Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Arnhemseweg-Zuid 308 Amersfoort

Arnhemseweg-Zuid 308, 3817 CR Amersfoort

138 m² Bouwjaar 1958 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Arnhemseweg-Zuid 308 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Amersfoort, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 138 m², een perceel van 175 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
138 m²
Perceeloppervlakte
175 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€620.000 tot €720.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Arnhemseweg-Zuid 308

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Arnhemseweg-Zuid 308

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
184.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
232.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
11.2%
CO₂-emissie
44.41 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (68.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

2310 Inwoners
1100 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1056 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Leusderkwartier-Oost
56% Koopwoningen
6.758 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Arnhemseweg-Zuid 308

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Arnhemseweg-Zuid 308

Wat is de geschatte woningwaarde van Arnhemseweg-Zuid 308?

De prijsindicatie voor Arnhemseweg-Zuid 308 ligt rond €620.000 tot €720.000. De gemiddelde woningwaarde in Leusderkwartier-Oost is €470.000. Dat komt neer op circa €3.406 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Arnhemseweg-Zuid 308 zich tot de wijk Leusderkwartier-Oost?

Arnhemseweg-Zuid 308 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 138 m² in de wijk Leusderkwartier-Oost. De buurt telt 1.056 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.758 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Arnhemseweg-Zuid 308?

Arnhemseweg-Zuid 308 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Leusderkwartier-Oost, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Arnhemseweg-Zuid 308 vergeleken met de buurt?

Arnhemseweg-Zuid 308 heeft 138 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 175 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Leusderkwartier-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Arnhemseweg-Zuid 308 en wat betekent dat?

Arnhemseweg-Zuid 308 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 44.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Arnhemseweg-Zuid 308?

Arnhemseweg-Zuid 308 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 68 m².

Hoe is de woningmarkt in Leusderkwartier-Oost?

De wijk Leusderkwartier-Oost in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Leusderkwartier-Oost?