Streetview Lange Beekstraat 6 Amersfoort

Lange Beekstraat 6, 3817 AN Amersfoort

119 m² Bouwjaar 1893 5 kamers Label F

Lange Beekstraat 6 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1893. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 114 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €465.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1893
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Lange Beekstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Beekstraat 6

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1675 Inwoners
925 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
799 Woningvoorraad
€465.000 Gem. woningwaarde Bekenstein / De Luiaard
64% Koopwoningen
10.507 Inwoners per km²

Locatie van Lange Beekstraat 6

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Lange Beekstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Beekstraat 6?

De prijsindicatie voor Lange Beekstraat 6 ligt rond €310.000 tot €360.000. De gemiddelde woningwaarde in Bekenstein / De Luiaard is €465.000. Dat komt neer op circa €3.908 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Beekstraat 6 zich tot de wijk Bekenstein / De Luiaard?

Lange Beekstraat 6 is een woonhuis van 119 m² in de wijk Bekenstein / De Luiaard. De buurt telt 799 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.507 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Beekstraat 6?

Lange Beekstraat 6 is een woonhuis in Bekenstein / De Luiaard, gebouwd in 1893 (133 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lange Beekstraat 6 vergeleken met de buurt?

Lange Beekstraat 6 heeft 119 m² woonoppervlakte. Het perceel is 114 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Bekenstein / De Luiaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €465.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Beekstraat 6 en wat betekent dat?

Lange Beekstraat 6 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-31. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lange Beekstraat 6?

Lange Beekstraat 6 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Bekenstein / De Luiaard?

De wijk Bekenstein / De Luiaard in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €465.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bekenstein / De Luiaard?

Vanuit Lange Beekstraat 6 in Bekenstein / De Luiaard bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.