Bovenwoning Lange Beekstraat 10 D Amersfoort

Lange Beekstraat 10 D, 3817 AN Amersfoort

27 m² Bouwjaar 2011 1 kamers 1 slaapkamers Label B

Lange Beekstraat 10 D is een bovenwoning in Amersfoort, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m² en 1 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €465.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
27 m²
Inhoud
77 m³
Kamers
1
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
In centrum

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lange Beekstraat 10 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Beekstraat 10 D

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

0.9 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1675 Inwoners
925 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
799 Woningvoorraad
€465.000 Gem. woningwaarde Bekenstein / De Luiaard
64% Koopwoningen
10.507 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lange Beekstraat 10 D

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Lange Beekstraat 10 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Beekstraat 10 D?

De prijsindicatie voor Lange Beekstraat 10 D ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Bekenstein / De Luiaard is €465.000. Dat komt neer op circa €17.222 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Beekstraat 10 D zich tot de wijk Bekenstein / De Luiaard?

Lange Beekstraat 10 D is een bovenwoning van 27 m² in de wijk Bekenstein / De Luiaard. De buurt telt 799 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.507 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Beekstraat 10 D?

Lange Beekstraat 10 D is een bovenwoning in Bekenstein / De Luiaard, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lange Beekstraat 10 D vergeleken met de buurt?

Lange Beekstraat 10 D heeft 27 m² woonoppervlakte en 77 m³ inhoud. Met 1 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Bekenstein / De Luiaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €465.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Beekstraat 10 D en wat betekent dat?

Lange Beekstraat 10 D heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Lange Beekstraat 10 D?

Lange Beekstraat 10 D heeft 1 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bekenstein / De Luiaard?

De wijk Bekenstein / De Luiaard in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €465.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bekenstein / De Luiaard?

Vanuit Lange Beekstraat 10 D in Bekenstein / De Luiaard bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.