Streetview De Vlijtstraat 12 Amersfoort

De Vlijtstraat 12, 3816 VT Amersfoort

128 m² Bouwjaar 1986 5 kamers Label C

De Vlijtstraat 12 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1986. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 172 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1986
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
172 m²
Inhoud
391 m³
Kamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Vlijtstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Vlijtstraat 12

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1630 Inwoners
890 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
873 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Willem III
42% Koopwoningen
7.757 Inwoners per km²

Locatie van De Vlijtstraat 12

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over De Vlijtstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van De Vlijtstraat 12?

De prijsindicatie voor De Vlijtstraat 12 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Willem III is €358.000. Dat komt neer op circa €2.797 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Vlijtstraat 12 zich tot de wijk Willem III?

De Vlijtstraat 12 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Willem III. De buurt telt 873 woningen. Daarvan is 42% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.757 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Vlijtstraat 12?

De Vlijtstraat 12 is een woonhuis in Willem III, gebouwd in 1986 (40 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Vlijtstraat 12 vergeleken met de buurt?

De Vlijtstraat 12 heeft 128 m² woonoppervlakte en 391 m³ inhoud. Het perceel is 172 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Willem III ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Vlijtstraat 12 en wat betekent dat?

De Vlijtstraat 12 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van De Vlijtstraat 12?

De Vlijtstraat 12 heeft 5 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Willem III?

De wijk Willem III in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.630 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 42% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Willem III?

Vanuit De Vlijtstraat 12 in Willem III bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Willem III?