Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 192 m²
Vivaldistraat 2 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €384.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vivaldistraat 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Componistenbuurt-Zuid is €384.000. Dat komt neer op circa €2.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVivaldistraat 2 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Componistenbuurt-Zuid. De buurt telt 1.097 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.883 inwoners per km².
Vivaldistraat 2 is een woonhuis in Componistenbuurt-Zuid, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Vivaldistraat 2 heeft 192 m² woonoppervlakte. In Componistenbuurt-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €384.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Componistenbuurt-Zuid in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 2.535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €384.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Vivaldistraat 2 in Componistenbuurt-Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vivaldistraat 2: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Componistenbuurt-Zuid: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).
Een woningrapport voor Vivaldistraat 2 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Componistenbuurt-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2020, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.