Streetview Traviatastraat 8 Amersfoort

Traviatastraat 8, 3816 TP Amersfoort

203 m² Bouwjaar 1971 Label A+

Traviatastraat 8 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m² en een perceel van 279 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €341.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
203 m²
Perceeloppervlakte
279 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Traviatastraat 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Traviatastraat 8

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
133.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
88.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
59.4%
CO₂-emissie
19 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Amersfoort

1040 Inwoners
520 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
642 Woningvoorraad
€341.000 Gem. woningwaarde Schuilenburg-Zuid
57% Koopwoningen
4.577 Inwoners per km²

Locatie van Traviatastraat 8

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Traviatastraat 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Traviatastraat 8?

De prijsindicatie voor Traviatastraat 8 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Schuilenburg-Zuid is €341.000. Dat komt neer op circa €1.680 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Traviatastraat 8 zich tot de wijk Schuilenburg-Zuid?

Traviatastraat 8 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Schuilenburg-Zuid. De buurt telt 642 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.577 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Traviatastraat 8?

Traviatastraat 8 is een woonhuis in Schuilenburg-Zuid, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Traviatastraat 8 vergeleken met de buurt?

Traviatastraat 8 heeft 203 m² woonoppervlakte. Het perceel is 279 m². In Schuilenburg-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €341.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Traviatastraat 8 en wat betekent dat?

Traviatastraat 8 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-09-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schuilenburg-Zuid?

De wijk Schuilenburg-Zuid in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 1.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €341.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schuilenburg-Zuid?

Vanuit Traviatastraat 8 in Schuilenburg-Zuid bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schuilenburg-Zuid?