Streetview Hooglandseweg-Noord 58 Amersfoort

Hooglandseweg-Noord 58, 3813 VE Amersfoort

129 m² Bouwjaar 1955 Label F

Hooglandseweg-Noord 58 is een woonhuis in Amersfoort, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m² en een perceel van 317 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €331.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
317 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hooglandseweg-Noord 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hooglandseweg-Noord 58

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Amersfoort

625 Inwoners
345 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
338 Woningvoorraad
€331.000 Gem. woningwaarde Jericho / Jeruzalem
6% Koopwoningen
4.226 Inwoners per km²

Locatie van Hooglandseweg-Noord 58

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Hooglandseweg-Noord 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Hooglandseweg-Noord 58?

De gemiddelde woningwaarde in Jericho / Jeruzalem is €331.000. Dat komt neer op circa €2.566 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hooglandseweg-Noord 58 zich tot de wijk Jericho / Jeruzalem?

Hooglandseweg-Noord 58 is een woonhuis van 129 m² in de wijk Jericho / Jeruzalem. De buurt telt 338 woningen. Daarvan is 6% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.226 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hooglandseweg-Noord 58?

Hooglandseweg-Noord 58 is een woonhuis in Jericho / Jeruzalem, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hooglandseweg-Noord 58 vergeleken met de buurt?

Hooglandseweg-Noord 58 heeft 129 m² woonoppervlakte. Het perceel is 317 m². In Jericho / Jeruzalem ligt de gemiddelde woningwaarde op €331.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hooglandseweg-Noord 58 en wat betekent dat?

Hooglandseweg-Noord 58 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de woningmarkt in Jericho / Jeruzalem?

De wijk Jericho / Jeruzalem in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 625 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €331.000, 6% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Jericho / Jeruzalem?

Vanuit Hooglandseweg-Noord 58 in Jericho / Jeruzalem bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Jericho / Jeruzalem?