Streetview Achter de Arnhemse Poortwal 77 Amersfoort

Achter de Arnhemse Poortwal 77, 3811 LZ Amersfoort

194 m² Bouwjaar 1923 Label G

Achter de Arnhemse Poortwal 77 is een appartement in Amersfoort, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
194 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Achter de Arnhemse Poortwal 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Achter de Arnhemse Poortwal 77

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amersfoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.1 km
Horeca

Café

0.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Amersfoort

495 Inwoners
335 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
325 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Grote Haag
29% Koopwoningen
6.117 Inwoners per km²

Locatie van Achter de Arnhemse Poortwal 77

Vergelijkbare woningen in Amersfoort

Veelgestelde vragen over Achter de Arnhemse Poortwal 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Achter de Arnhemse Poortwal 77?

De gemiddelde woningwaarde in Grote Haag is €364.000. Dat komt neer op circa €1.876 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Achter de Arnhemse Poortwal 77 zich tot de wijk Grote Haag?

Achter de Arnhemse Poortwal 77 is een appartement van 194 m² in de wijk Grote Haag. De buurt telt 325 woningen. Daarvan is 29% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.117 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Achter de Arnhemse Poortwal 77?

Achter de Arnhemse Poortwal 77 is een appartement in Grote Haag, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Achter de Arnhemse Poortwal 77 vergeleken met de buurt?

Achter de Arnhemse Poortwal 77 heeft 194 m² woonoppervlakte. In Grote Haag ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Achter de Arnhemse Poortwal 77 en wat betekent dat?

Achter de Arnhemse Poortwal 77 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-03-25. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Grote Haag?

De wijk Grote Haag in Amersfoort (Utrecht) kenmerkt zich door 495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 29% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Grote Haag?

Vanuit Achter de Arnhemse Poortwal 77 in Grote Haag bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.