Streetview Kon Wilhelminaweg 91 Amerongen

Kon Wilhelminaweg 91, 3958 CM Amerongen

198 m² Bouwjaar 1930 Label B

Kon Wilhelminaweg 91 is een woonhuis in Amerongen, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m² en een perceel van 1025 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €394.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
198 m²
Perceeloppervlakte
1025 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Kon Wilhelminaweg 91

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kon Wilhelminaweg 91

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
147.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.96 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.5%
CO₂-emissie
31.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Amerongen

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

7.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.6 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

9.7 km

Buurtinformatie in Amerongen

5150 Inwoners
2245 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2421 Woningvoorraad
€394.000 Gem. woningwaarde Amerongen-Dorp
64% Koopwoningen
4.028 Inwoners per km²

Locatie van Kon Wilhelminaweg 91

Vergelijkbare woningen in Amerongen

Veelgestelde vragen over Kon Wilhelminaweg 91

Wat is de geschatte woningwaarde van Kon Wilhelminaweg 91?

De gemiddelde woningwaarde in Amerongen-Dorp is €394.000. Dat komt neer op circa €1.990 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kon Wilhelminaweg 91 zich tot de wijk Amerongen-Dorp?

Kon Wilhelminaweg 91 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Amerongen-Dorp. De buurt telt 2.421 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.028 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kon Wilhelminaweg 91?

Kon Wilhelminaweg 91 is een woonhuis in Amerongen-Dorp, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kon Wilhelminaweg 91 vergeleken met de buurt?

Kon Wilhelminaweg 91 heeft 198 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1025 m². In Amerongen-Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €394.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kon Wilhelminaweg 91 en wat betekent dat?

Kon Wilhelminaweg 91 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-12-04. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.98 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Amerongen-Dorp?

De wijk Amerongen-Dorp in Amerongen (Utrecht) kenmerkt zich door 5.150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €394.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Amerongen-Dorp?

Vanuit Kon Wilhelminaweg 91 in Amerongen-Dorp bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 7.4 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Amerongen-Dorp?