Streetview Pastoor Jeukenstraat 38 America

Pastoor Jeukenstraat 38, 5966 NM America

314 m² Bouwjaar 1930 Label B

Pastoor Jeukenstraat 38 is een woonhuis in America, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 314 m² en een perceel van 432 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €287.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
314 m²
Perceeloppervlakte
432 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Pastoor Jeukenstraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pastoor Jeukenstraat 38

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
173.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
162.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
46.1%
CO₂-emissie
38.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in America

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.3 km
Gezondheid

Apotheek

6.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

5.8 km
Cultuur

Bioscoop

11.4 km

Buurtinformatie in America

1110 Inwoners
510 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
511 Woningvoorraad
€287.000 Gem. woningwaarde America
71% Koopwoningen
2.899 Inwoners per km²

Locatie van Pastoor Jeukenstraat 38

Vergelijkbare woningen in America

Veelgestelde vragen over Pastoor Jeukenstraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Pastoor Jeukenstraat 38?

De gemiddelde woningwaarde in America is €287.000. Dat komt neer op circa €914 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pastoor Jeukenstraat 38 zich tot de wijk America?

Pastoor Jeukenstraat 38 is een woonhuis van 314 m² in de wijk America. De buurt telt 511 woningen. Daarvan is 71% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.899 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pastoor Jeukenstraat 38?

Pastoor Jeukenstraat 38 is een woonhuis in America, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pastoor Jeukenstraat 38 vergeleken met de buurt?

Pastoor Jeukenstraat 38 heeft 314 m² woonoppervlakte. Het perceel is 432 m². In America ligt de gemiddelde woningwaarde op €287.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pastoor Jeukenstraat 38 en wat betekent dat?

Pastoor Jeukenstraat 38 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-03-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 38.08 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in America?

De wijk America in America (Limburg) kenmerkt zich door 1.110 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €287.000, 71% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij America?

Vanuit Pastoor Jeukenstraat 38 in America bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij America?