Streetview Alb van Daatselaarstraat 24 Alteveer gem Hoogeveen

Alb van Daatselaarstraat 24, 7915 BA Alteveer gem Hoogeveen

323 m² Bouwjaar 1980

Alb van Daatselaarstraat 24 is een woonhuis in Alteveer gem Hoogeveen, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 323 m² en een perceel van 4415 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €402.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
323 m²
Perceeloppervlakte
4415 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Alb van Daatselaarstraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Alteveer gem Hoogeveen

Onderwijs

Basisschool

1.8 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.2 km
Vervoer

Treinstation

8.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.3 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8.7 km
Horeca

Restaurant

3.2 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

6.6 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Alteveer gem Hoogeveen

265 Inwoners
115 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
104 Woningvoorraad
€402.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Hollandscheveld-West
81% Koopwoningen
25 Inwoners per km²

Locatie van Alb van Daatselaarstraat 24

Vergelijkbare woningen in Alteveer gem Hoogeveen

Veelgestelde vragen over Alb van Daatselaarstraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Alb van Daatselaarstraat 24?

De prijsindicatie voor Alb van Daatselaarstraat 24 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Hollandscheveld-West is €402.000. Dat komt neer op circa €1.245 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Alb van Daatselaarstraat 24 zich tot de wijk Verspreide huizen Hollandscheveld-West?

Alb van Daatselaarstraat 24 is een woonhuis van 323 m² in de wijk Verspreide huizen Hollandscheveld-West. De buurt telt 104 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Alb van Daatselaarstraat 24?

Alb van Daatselaarstraat 24 is een woonhuis in Verspreide huizen Hollandscheveld-West, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Alb van Daatselaarstraat 24 vergeleken met de buurt?

Alb van Daatselaarstraat 24 heeft 323 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4415 m². In Verspreide huizen Hollandscheveld-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €402.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Hollandscheveld-West?

De wijk Verspreide huizen Hollandscheveld-West in Alteveer gem Hoogeveen (Drenthe) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €402.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Hollandscheveld-West?

Vanuit Alb van Daatselaarstraat 24 in Verspreide huizen Hollandscheveld-West bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 1.8 km, huisarts op 3.2 km, treinstation op 8.3 km, snelwegoprit op 4.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Hollandscheveld-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Alb van Daatselaarstraat 24: ziekenhuis op 8.7 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 6.3 km.