Streetview Kaninefatendreef 76 Alphen aan den Rijn

Kaninefatendreef 76, 2408 TN Alphen aan den Rijn

120 m² Bouwjaar 1996 3 kamers Label C

Kaninefatendreef 76 is een appartement in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €377.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
120 m²
Inhoud
363 m³
Kamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Kaninefatendreef 76

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kaninefatendreef 76

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1540 Inwoners
580 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
565 Woningvoorraad
€377.000 Gem. woningwaarde De Oude Wereld-West
72% Koopwoningen
8.572 Inwoners per km²

Locatie van Kaninefatendreef 76

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Kaninefatendreef 76

Wat is de geschatte woningwaarde van Kaninefatendreef 76?

De prijsindicatie voor Kaninefatendreef 76 ligt rond €215.000 tot €265.000. De gemiddelde woningwaarde in De Oude Wereld-West is €377.000. Dat komt neer op circa €3.142 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kaninefatendreef 76 zich tot de wijk De Oude Wereld-West?

Kaninefatendreef 76 is een appartement van 120 m² in de wijk De Oude Wereld-West. De buurt telt 565 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.572 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kaninefatendreef 76?

Kaninefatendreef 76 is een appartement in De Oude Wereld-West, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kaninefatendreef 76 vergeleken met de buurt?

Kaninefatendreef 76 heeft 120 m² woonoppervlakte en 363 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In De Oude Wereld-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €377.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kaninefatendreef 76 en wat betekent dat?

Kaninefatendreef 76 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Kaninefatendreef 76?

Kaninefatendreef 76 heeft 3 kamers.

Hoe is de woningmarkt in De Oude Wereld-West?

De wijk De Oude Wereld-West in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €377.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Oude Wereld-West?

Vanuit Kaninefatendreef 76 in De Oude Wereld-West bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2.3 km.