Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1996
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 292 m²
Kavelpad 14 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 292 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kavelpad 14
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
4 kmBioscoop
4.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Polderpeil-West is €391.000. Dat komt neer op circa €1.827 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKavelpad 14 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Polderpeil-West. De buurt telt 706 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.454 inwoners per km².
Kavelpad 14 is een woonhuis in Polderpeil-West, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kavelpad 14 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 292 m². In Polderpeil-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Polderpeil-West in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Kavelpad 14 in Polderpeil-West bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kavelpad 14: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Polderpeil-West: restaurant (1.1 km), cafe (2.5 km).
Een woningrapport voor Kavelpad 14 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Polderpeil-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1996, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.