Eengezinswoning, eindwoning Afrikalaan 217 Alphen aan den Rijn

Afrikalaan 217, 2408 PB Alphen aan den Rijn

140 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Afrikalaan 217 is een eengezinswoning, eindwoning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 232 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
232 m²
Inhoud
497 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Afrikalaan 217

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Afrikalaan 217

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
113.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.74 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1740 Inwoners
705 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
706 Woningvoorraad
€391.000 Gem. woningwaarde Polderpeil-West
87% Koopwoningen
7.454 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Afrikalaan 217

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Afrikalaan 217

Wat is de geschatte woningwaarde van Afrikalaan 217?

De prijsindicatie voor Afrikalaan 217 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Polderpeil-West is €391.000. Dat komt neer op circa €2.793 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Afrikalaan 217 zich tot de wijk Polderpeil-West?

Afrikalaan 217 is een eengezinswoning, eindwoning van 140 m² in de wijk Polderpeil-West. De buurt telt 706 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.454 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Afrikalaan 217?

Afrikalaan 217 is een eengezinswoning, eindwoning in Polderpeil-West, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Afrikalaan 217 vergeleken met de buurt?

Afrikalaan 217 heeft 140 m² woonoppervlakte en 497 m³ inhoud. Het perceel is 232 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Polderpeil-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Afrikalaan 217 en wat betekent dat?

Afrikalaan 217 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.74 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Afrikalaan 217?

Afrikalaan 217 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Polderpeil-West?

De wijk Polderpeil-West in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.740 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Polderpeil-West?

Vanuit Afrikalaan 217 in Polderpeil-West bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 1.8 km.