Hoekwoning Costa Ricastraat 49 Alphen aan den Rijn

Costa Ricastraat 49, 2408 MH Alphen aan den Rijn

168 m² Bouwjaar 1993 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Costa Ricastraat 49 is een hoekwoning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 231 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €424.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
231 m²
Inhoud
593 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€655.000 tot €755.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Costa Ricastraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Costa Ricastraat 49

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
98.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
131.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.9%
CO₂-emissie
23.53 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

1995 Inwoners
785 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
783 Woningvoorraad
€424.000 Gem. woningwaarde Evenaar-West
83% Koopwoningen
7.483 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Costa Ricastraat 49

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Costa Ricastraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Costa Ricastraat 49?

De prijsindicatie voor Costa Ricastraat 49 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Evenaar-West is €424.000. Dat komt neer op circa €2.524 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Costa Ricastraat 49 zich tot de wijk Evenaar-West?

Costa Ricastraat 49 is een hoekwoning van 168 m² in de wijk Evenaar-West. De buurt telt 783 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.483 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Costa Ricastraat 49?

Costa Ricastraat 49 is een hoekwoning in Evenaar-West, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Costa Ricastraat 49 vergeleken met de buurt?

Costa Ricastraat 49 heeft 168 m² woonoppervlakte en 593 m³ inhoud. Het perceel is 231 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Evenaar-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €424.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Costa Ricastraat 49 en wat betekent dat?

Costa Ricastraat 49 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-03-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.53 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Costa Ricastraat 49?

Costa Ricastraat 49 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Evenaar-West?

De wijk Evenaar-West in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €424.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Evenaar-West?

Vanuit Costa Ricastraat 49 in Evenaar-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.1 km.