Streetview Watermunt 53 Alphen aan den Rijn

Watermunt 53, 2408 LS Alphen aan den Rijn

157 m² Bouwjaar 2013 Label A

Watermunt 53 is een woonhuis in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m² en een perceel van 307 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
307 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Watermunt 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Watermunt 53

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2510 Inwoners
835 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
899 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Zefierzijde
67% Koopwoningen
9.008 Inwoners per km²

Locatie van Watermunt 53

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Watermunt 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Watermunt 53?

De prijsindicatie voor Watermunt 53 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Zefierzijde is €463.000. Dat komt neer op circa €2.949 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Watermunt 53 zich tot de wijk Zefierzijde?

Watermunt 53 is een woonhuis van 157 m² in de wijk Zefierzijde. De buurt telt 899 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.008 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Watermunt 53?

Watermunt 53 is een woonhuis in Zefierzijde, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Watermunt 53 vergeleken met de buurt?

Watermunt 53 heeft 157 m² woonoppervlakte. Het perceel is 307 m². In Zefierzijde ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Watermunt 53 en wat betekent dat?

Watermunt 53 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Zefierzijde?

De wijk Zefierzijde in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zefierzijde?

Vanuit Watermunt 53 in Zefierzijde bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zefierzijde?

Zorg en onderwijs in de buurt van Watermunt 53: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.9 km.