Maisonnette (appartement) Lisdodde 217 Alphen aan den Rijn

Lisdodde 217, 2408 LE Alphen aan den Rijn

113 m² Bouwjaar 2021 3 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Lisdodde 217 is een maisonnette (appartement) in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €463.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
113 m²
Inhoud
372 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€515.000 tot €615.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lisdodde 217

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lisdodde 217

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
65.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
2.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
97.4%
CO₂-emissie
0.6 kg/m²

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

4.4 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2510 Inwoners
835 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
899 Woningvoorraad
€463.000 Gem. woningwaarde Zefierzijde
67% Koopwoningen
9.008 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lisdodde 217

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Lisdodde 217

Wat is de geschatte woningwaarde van Lisdodde 217?

De prijsindicatie voor Lisdodde 217 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Zefierzijde is €463.000. Dat komt neer op circa €4.097 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lisdodde 217 zich tot de wijk Zefierzijde?

Lisdodde 217 is een maisonnette (appartement) van 113 m² in de wijk Zefierzijde. De buurt telt 899 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.008 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lisdodde 217?

Lisdodde 217 is een maisonnette (appartement) in Zefierzijde, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lisdodde 217 vergeleken met de buurt?

Lisdodde 217 heeft 113 m² woonoppervlakte en 372 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Zefierzijde ligt de gemiddelde woningwaarde op €463.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lisdodde 217 en wat betekent dat?

Lisdodde 217 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-09-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lisdodde 217?

Lisdodde 217 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zefierzijde?

De wijk Zefierzijde in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €463.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zefierzijde?

Vanuit Lisdodde 217 in Zefierzijde bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.7 km, snelwegoprit op 1.5 km.