2-onder-1-kapwoning Kartuizerslaan 2 Alphen aan den Rijn

Kartuizerslaan 2, 2408 KJ Alphen aan den Rijn

185 m² Bouwjaar 2019 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Kartuizerslaan 2 is een 2-onder-1-kapwoning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 352 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €722.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
352 m²
Inhoud
699 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€935.000 tot €1.035.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kartuizerslaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kartuizerslaan 2

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.71
CO₂-emissie
3622.24 kg/m²

Tuin
Ja (100.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2765 Inwoners
855 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
841 Woningvoorraad
€722.000 Gem. woningwaarde Archeon
99% Koopwoningen
3.744 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kartuizerslaan 2

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Kartuizerslaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Kartuizerslaan 2?

De prijsindicatie voor Kartuizerslaan 2 ligt rond €935.000 tot €1.035.000. De gemiddelde woningwaarde in Archeon is €722.000. Dat komt neer op circa €3.903 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kartuizerslaan 2 zich tot de wijk Archeon?

Kartuizerslaan 2 is een 2-onder-1-kapwoning van 185 m² in de wijk Archeon. De buurt telt 841 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.744 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kartuizerslaan 2?

Kartuizerslaan 2 is een 2-onder-1-kapwoning in Archeon, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kartuizerslaan 2 vergeleken met de buurt?

Kartuizerslaan 2 heeft 185 m² woonoppervlakte en 699 m³ inhoud. Het perceel is 352 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Archeon ligt de gemiddelde woningwaarde op €722.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kartuizerslaan 2 en wat betekent dat?

Kartuizerslaan 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-03-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3622.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kartuizerslaan 2?

Kartuizerslaan 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 100 m².

Hoe is de woningmarkt in Archeon?

De wijk Archeon in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €722.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Archeon?

Vanuit Kartuizerslaan 2 in Archeon bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.