Villa, 2-onder-1-kapwoning Norbertijnenlaan 68 Alphen aan den Rijn

Norbertijnenlaan 68, 2408 KA Alphen aan den Rijn

183 m² Bouwjaar 2017 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Norbertijnenlaan 68 is een villa, 2-onder-1-kapwoning in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 387 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €722.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Villa, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
387 m²
Inhoud
685 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€895.000 tot €995.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan water en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Norbertijnenlaan 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Norbertijnenlaan 68

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (144.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande houten garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.8 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.4 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2765 Inwoners
855 Huishoudens
3.2 Gem. huishoudensgrootte
841 Woningvoorraad
€722.000 Gem. woningwaarde Archeon
99% Koopwoningen
3.744 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Norbertijnenlaan 68

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Norbertijnenlaan 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Norbertijnenlaan 68?

De prijsindicatie voor Norbertijnenlaan 68 ligt rond €895.000 tot €995.000. De gemiddelde woningwaarde in Archeon is €722.000. Dat komt neer op circa €3.945 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Norbertijnenlaan 68 zich tot de wijk Archeon?

Norbertijnenlaan 68 is een villa, 2-onder-1-kapwoning van 183 m² in de wijk Archeon. De buurt telt 841 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.744 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Norbertijnenlaan 68?

Norbertijnenlaan 68 is een villa, 2-onder-1-kapwoning in Archeon, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Norbertijnenlaan 68 vergeleken met de buurt?

Norbertijnenlaan 68 heeft 183 m² woonoppervlakte en 685 m³ inhoud. Het perceel is 387 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Archeon ligt de gemiddelde woningwaarde op €722.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Norbertijnenlaan 68 en wat betekent dat?

Norbertijnenlaan 68 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-09-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Norbertijnenlaan 68?

Norbertijnenlaan 68 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 144 m².

Hoe is de woningmarkt in Archeon?

De wijk Archeon in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.765 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €722.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Archeon?

Vanuit Norbertijnenlaan 68 in Archeon bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 1.7 km.