Galerijflat (appartement) Aziëlaan 385 Alphen aan den Rijn

Aziëlaan 385, 2408 HZ Alphen aan den Rijn

89 m² Bouwjaar 2019 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Aziëlaan 385 is een galerijflat (appartement) in Alphen aan den Rijn, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
89 m²
Inhoud
299 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Aziëlaan 385

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Aziëlaan 385

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Parkeertype
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Alphen aan den Rijn

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Alphen aan den Rijn

2040 Inwoners
890 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
897 Woningvoorraad
€406.000 Gem. woningwaarde Evenaar-Oost
83% Koopwoningen
9.015 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Aziëlaan 385

Vergelijkbare woningen in Alphen aan den Rijn

Veelgestelde vragen over Aziëlaan 385

Wat is de geschatte woningwaarde van Aziëlaan 385?

De prijsindicatie voor Aziëlaan 385 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Evenaar-Oost is €406.000. Dat komt neer op circa €4.562 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aziëlaan 385 zich tot de wijk Evenaar-Oost?

Aziëlaan 385 is een galerijflat (appartement) van 89 m² in de wijk Evenaar-Oost. De buurt telt 897 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.015 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aziëlaan 385?

Aziëlaan 385 is een galerijflat (appartement) in Evenaar-Oost, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Aziëlaan 385 vergeleken met de buurt?

Aziëlaan 385 heeft 89 m² woonoppervlakte en 299 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Evenaar-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Aziëlaan 385 en wat betekent dat?

Aziëlaan 385 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-04-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Aziëlaan 385?

Aziëlaan 385 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Evenaar-Oost?

De wijk Evenaar-Oost in Alphen aan den Rijn (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.040 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Evenaar-Oost?

Vanuit Aziëlaan 385 in Evenaar-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 1.9 km.